Telefon: +420 377 916 343, e-mail: eko@zsstenovice.cz

Základní škola Štěnovice

Základní škola
Jídelna
Družina

Kalendář událostí 2017/2018

  • 08. 09. 2017
    Návštěva Dnů vědy a techniky v Plzni s kroužkem Debrujárů
  • 15. 09. 2017
    Debrujáři - 1. skupina (3. - 4.r.) od 13h do 15h
  • 22. 09. 2017
    Debrujáři - 2. skupina (5. - 9.r.) od 13h do 15h
  • 26. 09. 2017
    Divadlo: "Spadla klec..." - 3.r.
  • 26. 09. 2017
    Schůzka třídních důvěrníků od 15:15h v budově školy
  • 26. 09. 2017
    Třídní aktivy - 15.45
  • 27. 09. 2017
    Divadlo: "Spadla klec..." - 4.r.
  • 29. 09. 2017
    Debrujáři - 1. skupina (3. - 4.r.) od 13h do 15h
  • 30. 09. 2017
    Poslední den přihlášení do Logické olympiády
  • 01. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 02. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 03. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 04. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 05. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 05. 10. 2017
    Přespolní běh - 5. - 9.r
  • 06. 10. 2017
    Debrujáři - 2. skupina (5. - 9.r.) od 13h do 15h
  • 06. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 06. 10. 2017
    Noc vědců
  • 07. 10. 2017
    Logická olympiáda kategorie A - 2.-5. ročník
  • 09. 10. 2017
    Divadlo "Kašpárek a mumie" 1.A/B/C, 2.B
  • 10. 10. 2017
    Exkurze ZOO Plzeň 4.A/B
  • 10. 10. 2017
    Výsledky logické olympiáda kategorie A
  • 13. 10. 2017
    Debrujáři - 1. skupina (3. - 4.r.) od 13h do 15h
  • 16. 10. 2017
    Divadlo "Lékařem proti své vůli" 2.st
  • 20. 10. 2017
    Debrujáři - 2. skupina (5. - 9.r.) od 13h do 15h
  • 26. 10. 2017
    Podzimní prázdniny
  • 27. 10. 2017
    Podzimní prázdniny
  • 30. 10. 2017
    Halloween pro školní družinu - připravuje 6.A od 13:00 do 15:00h
  • 03. 11. 2017
    Debrujáři - 1. skupina (3. - 4.r.) od 13h do 15h
  • 07. 11. 2017
    Profi testy žáků 9.ročníku
  • 10. 11. 2017
    Debrujáři - 2. skupina (5. - 9.r.) od 13h do 15h
  • 15. 11. 2017
    Divadlo Alfa - 5.ročníky
  • 15. 11. 2017
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 21. 11. 2017
    Plavecký výcvik - 3.A,B,2.C
  • 21. 11. 2017
    Třídní aktivy - 15.45
  • 22. 11. 2017
    Divadlo Alfa - 2.A,C
  • 22. 11. 2017
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 23. 11. 2017
    Vánoční focení
  • 24. 11. 2017
    Debrujáři - 1. skupina (3. - 4.r.) od 13h do 15h
  • 24. 11. 2017
    Debrujáři - Debrujáři - 1. + 2. skupina od 13h do 15h
  • 24. 11. 2017
    Florbal 8.+ 9.tř hoši
  • 29. 11. 2017
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 01. 12. 2017
    Debrujáři - 1. skupina (3. - 4.r.) od 13h do 15h
  • 08. 12. 2017
    Debrujáři - 1. + 2. skupina - Společná návštěva Centra robotiky v Plzni
  • 15. 12. 2017 - 16. 12. 2017
    Debrujáři - 2. skupina Nymburk - setkání Debrujářů
  • 25. 12. 2017 - 02. 01. 2018
    Vánoční prázdniny
  • 04. 01. 2018
    Divadlo 2.stupeň
  • 05. 01. 2018
    Debrujári - 1.skupina (3.-4.r.) od 13h do 15h
  • 07. 01. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 10. 01. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 12. 01. 2018
    Debrujáři 2. skupina od 13h do 15h
  • 16. 01. 2018
    Krkavcovití - přednáška (1.-7.ročník)
  • 17. 01. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 22. 01. 2018
    Lyžařský kurz - 7.ročník
  • 23. 01. 2018
    Lyžařský kurz - 7.ročník
  • 24. 01. 2018
    Lyžařský kurz - 7.ročník
  • 24. 01. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 25. 01. 2018
    Lyžařský kurz - 7.ročník
  • 26. 01. 2018
    Debrujári - 1. + 2. skupina od 13h do 15h
  • 26. 01. 2018
    Lyžařský kurz - 7.ročník
  • 29. 01. 2018
    Olympiáda ČJ - 8.a 9. ročník
  • 30. 01. 2018
    Olympiáda AJ- školní kolo 13.30
  • 30. 01. 2018
    Profi testy - 9. ročník
  • 31. 01. 2018
    NENÍ TECHNICKÝ KROUŽEK
  • 02. 02. 2018
    Pololetní prázdniny
  • 07. 02. 2018
    Prezentace na SPŠS-Větrné mlýny-historie
  • 07. 02. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 08. 02. 2018
    Biologická olympiáda - školní kolo 13.30
  • 09. 02. 2018
    Debrujáři - 1.i 2.skupina 13.00-15.00
  • 13. 02. 2018
    Přednáška-Šikana-2.stupeň
  • 14. 02. 2018
    Hudební škatulky -1.-5.ročník
  • 14. 02. 2018
    Olympiáda AJ - okresní kolo
  • 14. 02. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 15. 02. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 16. 02. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 16. 02. 2018
    Debrujári - 1. + 2. skupina od 13h do 15h
  • 16. 02. 2018
    Debrujáři 1.+2. skupina
  • 19. 02. 2018
    Jarní prázdniny
  • 20. 02. 2018
    Jarní prázdniny
  • 21. 02. 2018
    Jarní prázdniny
  • 22. 02. 2018
    Jarní prázdniny
  • 23. 02. 2018
    Jarní prázdniny
  • 28. 02. 2018
    Divadlo - 5.r. "Tajemný hrad v Karpatech"
  • 28. 02. 2018
    NENÍ TECHNICKÝ KROUŽEK
  • 28. 02. 2018
    Projekt Technik
  • 01. 03. 2018
    Kroužek 3D 15.30-17.30
  • 02. 03. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 06. 03. 2018
    8.25 Projektový den na SPŠE
  • 06. 03. 2018
    Divadlo 4.ročníky
  • 07. 03. 2018
    Listování s Hejlíkem-1.a 2.st
  • 07. 03. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 08. 03. 2018
    Kroužek 3D 15.30-17.30
  • 09. 03. 2018
    Debrujáři 5.-9., 13:00-15:00
  • 14. 03. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 15. 03. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 16. 03. 2018
    Debrujári 3. a 4.ročník
  • 21. 03. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 22. 03. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 23. 03. 2018
    Debrujári - 5. - 9.roč.
  • 23. 03. 2018
    Zdravé zuby 1.A,C, 2.A, 3.A,C
  • 27. 03. 2018
    Přednáška 16.00-17.00 Skrytá nebezpečí internetu
  • 28. 03. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 29. 03. 2018
    Velikonoční prázdniny
  • 30. 03. 2018
    Velikonoční prázdniny
  • 03. 04. 2018
    Plavání 2.A,B, 3.C
  • 04. 04. 2018
    Projekt Technik - prezentace
  • 04. 04. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 05. 04. 2018
    Beseda - Husité - 7.ročník
  • 05. 04. 2018
    Beseda - Husité 4.a 5.ročník
  • 05. 04. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 06. 04. 2018
    Zdravé zuby 1.B, 2.B,C, 3.B
  • 10. 04. 2018
    Zápis do 1.tříd - 13.00-17.00
  • 11. 04. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 12. 04. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 17. 04. 2018
    Třídní aktivy - 15.45
  • 18. 04. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 19. 04. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 20. 04. 2018
    Debrujáři 5. - 9. roč.
  • 20. 04. 2018
    ZOO Plzeň 1.A/B
  • 23. 04. 2018
    Olympiáda Bi 8.+ 9.r.
  • 24. 04. 2018
    Jaro v zahradě 3.B
  • 25. 04. 2018
    Technický kroužek 13.00-15.00
  • 26. 04. 2018
    Alfa - Panika v muzeu 3.tř
  • 26. 04. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 26. 04. 2018
    McDonald - 1.-5.tř. Chlumčany
  • 26. 04. 2018
    Vybíjená 5.tř. Chlumčany
  • 27. 04. 2018
    Mezinárodní spolupráce - Tiefenbach
  • 30. 04. 2018
    Záchrana života - defibrilátor 2.st.
  • 30. 04. 2018
    Záchrana života - defibrilátor 2.st.
  • 03. 05. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 10. 05. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 11. 05. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 17. 05. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 18. 05. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 24. 05. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 25. 05. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 31. 05. 2018
    Kroužek 3D grafiky 15.05-17.50
  • 01. 06. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 06. 06. 2018
    Projekt Technik - Náš mlýn
  • 08. 06. 2018
    13.00-15.00 Debrujári 3.a 4.ročník
  • 22. 06. 2018
    Vysvědčení

Kalendář

< Duben 2018 >
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Kalendář dd. mm. yyyy

Žádné informace.

Zavřít

 

Aktuální informace

Partnerská škola Fraus Investice do rozvoje vzdělávání EU peníze školám

Copyright © 2001 - 2018 ZŠ Štěnovice
Všechna práva vyhrazena