Telefon: +420 377 916 343, e-mail: eko@zsstenovice.cz

Základní škola Štěnovice

Základní škola
Jídelna
Družina

Kalendář událostí 2014/2015

  • 28. 06. 2014 - 31. 08. 2014
    Hlavní prázdniny
  • 08. 09. 2014
    Začátek školního roku 2014/2015
  • 23. 09. 2014
    Focení 1. tříd
  • 23. 09. 2014
    Třídní schůzky 1. ročníků (15:45 - 16:45 h)
  • 30. 09. 2014
    Návštěva SPŠE - 9. ročník
  • 30. 09. 2014
    Přespolní běh v Chlumčanech - družstva z I. a II. stupně
  • 06. 10. 2014 - 10. 10. 2014
    Horská kola (6.B)
  • 14. 10. 2014
    Ukázka řemesel - 8. - 9. ročník
  • 15. 10. 2014
    Setkání Debrujářů
  • 17. 10. 2014
    Divadlo Alfa - 1., 2. ročník
  • 21. 10. 2014
    Návštěva SPŠE - 9. ročník
  • 22. 10. 2014
    Kroužek elektro na SPŠE
  • 22. 10. 2014
    Setkání Debrujářů
  • 23. 10. 2014
    Motokáry v Německu pro 1. stupeň
  • 27. 10. 2014 - 29. 10. 2014
    Podzimní prázdniny
  • 31. 10. 2014
    Projektový den – Halloween
  • 04. 11. 2014
    Hvězdárna Rokycany 5. A, B
  • 04. 11. 2014
    Hvězdárna Rokycany 5.A,B
  • 04. 11. 2014
    Keramický kroužek 13.00-15.00 první setkání-zájemci
  • 05. 11. 2014
    Kroužek elektro na SPŠE
  • 05. 11. 2014
    Setkání debrujářů
  • 07. 11. 2014
    Krajské kolo logické olympiády
  • 07. 11. 2014
    Tvoření loutek v Německu pro 1. stupeň
  • 07. 11. 2014
    Vzdělávací pořad Vývoj Rocku (1., 2. stupeň)
  • 18. 11. 2014
    15:45 - Třídní aktivy
  • 18. 11. 2014
    Návštěva SPŠE – 9. ročník
  • 24. 11. 2014
    Exkurze 8.B
  • 24. 11. 2014
    Exkurze 9.A, 8.A
  • 03. 12. 2014
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 03. 12. 2014
    Setkání Debrujářů 13.00 - 14.25
  • 09. 12. 2014
    Návštěva SPŠE - 9.A
  • 16. 12. 2014
    Svíčkárna Litice 3.B, 4.C
  • 17. 12. 2014
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 17. 12. 2014
    Setkání Debrujářů 13.00 - 14.25
  • 18. 12. 2014
    Vánoční jarmark 15.00-16.45
  • 18. 12. 2014
    Vánoční zpívání na schodech 16.45-17.15
  • 22. 12. 2014 - 02. 01. 2015
    Vánoční prázdniny
  • 14. 01. 2015
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 14. 01. 2015
    Setkání Debrujářů 13.00 - 14.25
  • 20. 01. 2015
    od 13.00 - Zápis do prvních ročníků
  • 20. 01. 2015
    Pěstounská péče - beseda - 6.A,B
  • 21. 01. 2015
    Okresní kolo MO - 5.a 9.r - postupující
  • 22. 01. 2015
    Přednáška - "Cesta na svět" 5. A/B
  • 27. 01. 2015
    Projektový den na SPŠE - 9.A
  • 28. 01. 2015
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 28. 01. 2015
    Setkání Debrujářů 13.00 - 14.25
  • 29. 01. 2015
    "Cesta na svět" beseda žákyně 5.ročníků
  • 29. 01. 2015
    AJ olympiáda 7.-9.tř.
  • 29. 01. 2015
    Beseda "Cesta na svět" 4. A
  • 30. 01. 2015
    Pololetní prázdniny
  • 01. 02. 2015 - 06. 02. 2015
    Lyže Alpy - pro zájemce
  • 06. 02. 2015
    Afrika - přednáška
  • 06. 02. 2015
    Evropa - přednáška
  • 06. 02. 2015
    J.Hus - přednáška 3.-5.tř.
  • 06. 02. 2015
    J.Hus - přednáška 6.ročník
  • 09. 02. 2015 - 13. 02. 2015
    Lyžařský kurs 7. ročníky
  • 11. 02. 2015
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 11. 02. 2015
    Olympiáda z českého jazyka
  • 17. 02. 2015
    Olympiáda - zeměpis
  • 17. 02. 2015
    SPŠE - 8.ročník
  • 18. 02. 2015
    13.00 setkání Debrujářů
  • 18. 02. 2015
    Olympiáda z anglického jazyka
  • 25. 02. 2015
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 06. 03. 2015
    Divadlo Alfa - 1. a 2. ročníky
  • 09. 03. 2015 - 13. 03. 2015
    Jarní prázdniny
  • 17. 03. 2015
    SPŠE - 8.ročník
  • 18. 03. 2015
    13.00 - 15.00 setkání Debrujářů
  • 25. 03. 2015
    13.00 - 14.25 setkání Debrujářů
  • 25. 03. 2015
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 02. 04. 2015 - 03. 04. 2015
    Velikonoční prázdniny
  • 08. 04. 2015
    Kroužek elektro 14.30-17.30
  • 09. 04. 2015
    Ručičky kraje - 7. a 8. ročník
  • 14. 04. 2015
    SPŠE - 8.ročník
  • 15. 04. 2015
    2. ročníky - první plavání
  • 15. 04. 2015
    Vybíjená Stod - 4. a 5. ročník
  • 16. 04. 2015
    3. ročníky - první plavání
  • 17. 04. 2015
    Osobnosti a drogy - 5. - 9. ročník
  • 21. 04. 2015
    Divadlo Alfa - 1.ročníky
  • 21. 04. 2015
    v 15.45 třídní aktivy
  • 21. 04. 2015
    závody Bobby Car - žáci 1.st.
  • 22. 04. 2015
    13.00 - 15.00 setkání Debrujářů
  • 23. 04. 2015
    Čistička odpadních vod 8.A/B
  • 25. 04. 2015
    Eurorebus přihlášení žáci 9.r
  • 28. 04. 2015
    McDonald Cup - Chlumčany 2.-5.roč.
  • 29. 04. 2015
    Divadelní představení - 1.A/B
  • 29. 04. 2015
    Štafeta Přeštice 1.stupeň
  • 05. 05. 2015
    Strom přátelství v Tiefenbachu
  • 06. 05. 2015
    13.00 - 14.25 Debrujáři
  • 06. 05. 2015
    14.30 - 17.30 Kroužek elektro
  • 12. 05. 2015
    Divá Bára - muzikál DJKT - 2.st.
  • 12. 05. 2015
    Pohár rozhlasu 6.-9.ročník
  • 18. 05. 2015
    Úřad práce 8.A
  • 18. 05. 2015 - 22. 05. 2015
    Horská kola-Kvilda 5.B
  • 20. 05. 2015
    13.00-14.25 Kroužek Debrujářů
  • 20. 05. 2015
    14.25-17.30 Kroužek elektro
  • 22. 05. 2015
    Úřad práce 8.B
  • 25. 05. 2015
    8.00-10.00 První pomoc 8A/B
  • 26. 05. 2015
    16.00 schůzka rodičů budoucích prvňáčků Aula
  • 26. 05. 2015
    Mc Donald Cup krajské finále
  • 27. 05. 2015
    1.A/B exkurze Švihov
  • 28. 05. 2015
    1.-5.ročník atletický trojboj
  • 28. 05. 2015
    Liberec IQ park vybraní žáci 2.st.
  • 29. 05. 2015
    3.B/4.A Výlet Praha
  • 01. 06. 2015
    MDD - 1.stupeň (3. a 4. hodinu)
  • 02. 06. 2015
    Divadlo Alfa 3. ročníky
  • 02. 06. 2015
    Exkurze Praha 5. A/B
  • 02. 06. 2015
    MDD ve školní družině
  • 03. 06. 2015
    13.00-14.25 Debrujáři kroužek
  • 03. 06. 2015
    14.25 - 17.30 Kroužek elektro
  • 04. 06. 2015
    Výlet Šumava 2. A/B
  • 05. 06. 2015
    Focení tříd
  • 08. 06. 2015
    Divadlo Alfa - 4. a 5. roč.
  • 10. 06. 2015
    ZOO Plzeň 4.A a 3.B
  • 11. 06. 2015
    Divadlo Alfa 6.A/B
  • 12. 06. 2015
    Výlet Sv. Jan u Berouna 3.A/C
  • 16. 06. 2015
    Projektový den na SPŠE - 8. ročník
  • 17. 06. 2015
    14.25 Kroužek elektro
  • 17. 06. 2015
    Husité - 4. až 7. ročník
  • 23. 06. 2015
    6. A/B třídní výlet
  • 23. 06. 2015
    7. A/B třídní výlet
  • 23. 06. 2015
    8. B třídní výlet
  • 23. 06. 2015
    Florbal - 4. až 5. ročník
  • 24. 06. 2015
    Florbal 1. až 3. ročník
  • 25. 06. 2015
    2. A/B, 3. C, 5. A Exkurze Kozel
  • 25. 06. 2015
    6. B zážitkový den Kameňák
  • 29. 06. 2015
    5. A Pěší výlet
  • 29. 06. 2015
    5. B Ekofarma Milínov
  • 29. 06. 2015
    7. A/B Techmanie
  • 29. 06. 2015
    7. A/B Techmanie
  • 30. 06. 2015
    VYSVĚDČENÍ
  • 01. 07. 2015 - 31. 08. 2015
    PRÁZDNINY

Kalendář

< Červen 2017 >
PoÚtStČtSoNe
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Kalendář dd. mm. yyyy

Žádné informace.

Zavřít

 

Aktuální informace

Partnerská škola Fraus Investice do rozvoje vzdělávání EU peníze školám

Copyright © 2001 - 2017 ZŠ Štěnovice
Všechna práva vyhrazena